Způsob spolupráce

Podmínky způsobu spolupráce předáme při prvním kontaktu.

konZultace jak vyladit stávající prostor – celý byt, jednu místnost – novou kuchyň, koupelnu, změnu dětského pokoje, kancelář, obchod, hernu, recepci nebo čekárnu. V rámci konzultace odhalíme Vaše požadavky a zpracujeme do složky pokyny jak postupovat. Návrhářka v daném prostoru probere Váš styl, potřeby a požadavky a připraví materiál obsahující například: umístění nábytku, seznam zařizovacích předmětů (závěsy, obrázky, nábytek, tapety, dekorace), kde se tyto předměty koupí, návrh nábytku na míru, množství textilu pro šití, čísla barev ze vzorníku pro vymalování atd. V rámci spolupráce, pak při nákupním dni obejdeme obchody s navrženými předměty a pomůžeme při výběru.

barevné poradenství jedná se o vyladění prostoru od předsíně po půdu, od výlohy k regálům nebo od recepce po kanceláře. Často se necítíte v prostoru komfortně anebo tak, jak byste očekávali. Barvy na nás každodenně podvědomě působí. Jejich důležitou roli často podceňujeme anebo si rovnou myslíme, že na nás nepůsobí. Existují techniky, které ve spojení s citem návrháře prostor promění v oázu klidu nebo např. aktivní zónu. Cílem tohoto poradenství je provázanost na sebe navazujících prostorů a docílení požadované atmosféry. Ladíme tedy barvy zdí, koberců, nábytku a veškerých jednotlivých předmětů, tak abychom se pohybovali v harmonickém prostředí, které přímo působí na naší psychiku a chování.

sezónní úpravy potřebujete kanceláře, obchody recepci nebo obývák vyladit a dekorovat na party, vánoce, velikonoce anebo jiné příležitosti? Připravíme jednorázovou úpravu na přání.

interiérové návrhářství rekonstruujete byt, stavíte dům, zařizujete kancelář nebo obchod a potřebujete do detailu navrhnout, jak by mělo vše vypadat. Tato spolupráce bývá dlouhodobější a velmi intenzivní. V první řadě se tedy sejdeme a řekneme si, o co se jedná. Pokud se obě strany domluví na spolupráci následují první návrhy a náčrty, kdy se vykrystalizují Váš styl a potřeby. Následně zpracujeme vizuální návrhy pro jednotlivé místnosti, kde naleznete vše, co potřebujete – styl, atmosféru, provázanost v celkovém prostoru, dispozice nábytku, barvy, zařizovací předměty atd. Každý projekt má své tempo a požadavky.

realizace projektů bývá velmi časově náročná. Musíme počítat s dodacími lhůtami a časem nutným pro výrobu předmětů na míru. Nabízíme dohled nad realizací, kdy komunikujeme se všemi řemeslníky a hlídáme, aby bylo vše, tak jak má být a v určeném časovém horizontu. Dohlížíme a realizujeme konečnou úpravu interiéru, tak aby každý detail splnil svoji úlohu a abychom v prostoru dosáhli požadované atmosféry.

darujte dárkový poukaz
na služby interiérového designéra v hodnotě, kterou sami zvolíte.
Poukazy začínají od 3.000 Kč.